Корзина
8 отзывов
+380
44
593-43-25
+380
95
295-31-31
Медицинское оборудование и мебель. Комплексное оснащение медицинских учреждений
Корзина
УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии
УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии, фото 1
УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии, фото 2УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии, фото 3УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии, фото 4УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии, фото 5

УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии

от 1 $

 • В наличии
УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологии
УЗИ аппарат GE VOLUSON E8 Expert для акушерства и гинекологииВ наличии
от 1 $
Купить
+38044593-43-25
 • +38095295-31-31
 • +38095287-45-98
+38044593-43-25
 • +38095295-31-31
 • +38095287-45-98
 • График работы
 • Адрес и контакты

УЗД апарат Voluson E8 Expert BT15  для акушерства та гинекології ― це ультразвукова система преміум-класу, призначена для використання в області жіночого здоров'я, включаючи акушерство, гінекологію, перинатології та допоміжну репродуктивну медицину. Інновації в якості зображення, автоматизації, технології датчиків та аналізі зображень забезпечують видатну якість зображень, допомагаючи надавати першокласну допомогу пацієнтам.

Інноваційні програми HDlive Silhouette і HDlive Flow подібні віртуальної монтажної студії: використовуючи стандартні дані УЗД, вони обчислюють глибину, форму і деталі внутрішніх структур. До цього додається придушення шумів, оптимізація зображення, колір і освітлення, і ось 3D зображення готове.

Основні характеристики:

 1. TruScan ― ексклюзивної технології GE, що забезпечує неперевершену якість зображення, розширені можливості обробки даних і високий рівень ергономіки;​
 2. Coded Excitation(CE) ― кодоване випромінювання (збільшена глибина проникнення та роздільна здатність);
 3. CrossXBeamCRI ― багатопроменева методика дослідження;
 4. TruAccess ― принципово новий підхід до отримання УЗ зображень, заснований на обробці «сирих» даних. Використання цієї технології забезпечує отримання високоякісних зображень і надає унікальні можливості їх подальшої обробки;
 5. SmartScan - новітні програмні алгоритми для підвищення продуктивності і забезпечення високої якості обслуговування пацієнтів;
 6. ComfortScan ― новий підхід до створення УЗ систем з високим рівнем ергономіки для забезпечення максимального комфорту пацієнта і користувача;
 7. SRI ― органоспецифічний режим придушення артефактів;
 8. Volume SRI ― програмне забезпечення для зниження кількості артефактів при формуванні об'ємного зображення (V ― SRI) ― забезпечує абсолютно новий рівень зменшення шумів і артефактів, використовуючи об'ємну візуалізацію, а не традиційні зображення окремих зрізів. Це допомагає поліпшити якість зображень у форматі 3D/4D в ході досліджень і в режимі об'ємної реконструкції, а також забезпечує сильний пом’якшуючий  ефект для реконструйованого зображення, допомагаючи підвищити точність діагностики.
 9. Frequency and Focus Composite (FFC) ― динамічне багато частотне фокусування (ширша зона фокусу і значно збільшена глибина проникнення);
 10. HD-Flow – забезпечує більш точне дослідження судин і зменшує необхідність повторних досліджень.
 11. Технології VOLUSON для акушерства та гінекології*
 12. HDlive ― технологія об'ємного візуалізації в режимі реального часу , забезпечує винятковий реалізм і дозволяє досліджувати й оцінювати анатомічні структури по новому (дивитись нижче)
 13. Об'ємна контрастна візуалізація (VCI) забезпечує високий контрастний дозвіл статичного і в реальному часі тривимірного обсягу у всіх площинах, що збільшує чіткість зображень в дослідженнях на початку другого триместру.
 14. SonoNT™ – простий у використанні напівавтоматичний інструмент вимірювання товщини комірного простору, що забезпечує точність і відтворюваність цього критичного показника.
 15. SonoAVC™follicle – інструмент автоматичної оцінки кількості та обсягу гіпоехогенних структур, допомагає швидко оцінити стан фолікулів і підвищує якість досліджень.
 16. SonoVCAD™labor – програма автоматичної реєстрації даних про пологи допомагає стежити за просуванням плода через родові шляхи в другому періоді пологів.
 17. (SonoVCAD*heart) ― Програмне забезпечення для дослідження серця плода в режимі 4D. Це інноваційний інструмент, який допомагає отримувати стандартні зрізи серця плода (включаючи зріз через дугу аорти) з 4-х камерного зрізу і відповідає рекомендованим стандартам обстеження серця плода.
 18. Функція SonoRender Start – оптимізація об'ємної візуалізації одним натиском кнопки.
 19. Режим Beta View дозволяє отримувати зображення в площині, похилої до будь-якого з обраних напрямків, що скорочує маніпуляції з датчиком і робить дослідження більш комфортним для пацієнта.
 20. Просторово-часова кореляція зображень (STIC) дозволяє в режимі реального часу отримати об'ємне зображення серця плоду протягом повного серцевого циклу, при цьому об'ємні дані можуть бути збережені для повторного аналізу.
 21. Розширена STIC (просторово-часова кореляція зображень) в поєднанні з STIC M-режимом: Більш висока частота кадрів покращує точність підрахунку частоти серцевих скорочень плода Розширена STIC в поєднанні з режимом B-flow: Подання зображень в ангіографічному вигляді для візуалізації всієї серцево-судинної системи, можуть збільшити частоту кадрів і поліпшити просторову роздільну здатність
 22. Анатомічний М-режим: Оцінка аритмії і вимірювання структур серця ― онлайн або в автономному режимі.
 23. Режим томографічного ультразвуку (TUI) забезпечує отримання декількох паралельних зрізів об'ємного зображення, що полегшують аналіз і документування результатів дослідження в динаміці.

Характеристики
Основные
Производитель  General Electric
Страна производительЮжная Корея
Информация для заказа
 • Цена: от 1 $
Отзывы о товаре