Корзина
8 отзывов
+380
44
593-43-25
+380
95
295-31-31
Медицинское оборудование и мебель. Комплексное оснащение медицинских учреждений
Корзина
УЗИ аппарат GE VIVID Е9 - аппарат экспертного класса для кардиологии и общих исследований
УЗИ аппарат GE VIVID Е9 - аппарат экспертного класса для кардиологии и общих исследований
УЗИ аппарат GE VIVID Е9 - аппарат экспертного класса для кардиологии и общих исследований, фото 2

УЗИ аппарат GE VIVID Е9 - аппарат экспертного класса для кардиологии и общих исследований

от 1 $

  • В наличии
УЗИ аппарат GE VIVID Е9 - аппарат экспертного класса для кардиологии и общих исследований
УЗИ аппарат GE VIVID Е9 - аппарат экспертного класса для кардиологии и общих исследованийВ наличии
от 1 $
Купить
+38044593-43-25
  • +38095295-31-31
  • +38095287-45-98
+38044593-43-25
  • +38095295-31-31
  • +38095287-45-98
  • График работы
  • Адрес и контакты

УЗД апарат Vivid E9 – ультразвукова система для кардіоваскулярних досліджень

Ультразвукова система преміум класу з неперевершеними можливостями в області кардіоваскулярних досліджень: інноваційні технології отримання та обробки зображень, розширені можливості роботи з «сирими» DICOM даними, найвищий рівень ергономіки.
 
Vivid E9 здійснює побудову 4D моделі серця за один серцевий цикл. Протягом одного удару серця відбувається захоплення зображення всього серця, при цьому забезпечується промальовування не тільки клапана, але всього шлуночка в цілому. УЗД сканер Vivid E9 ламає бар'єри на шляху переходу 4D досліджень в статус звичайних, повсякденних процедур, починаючи від збору даних і закінчуючи збереженням їх. Широке поле огляду забезпечує можливість візуалізації усього серця з високою частотою кадрів.

4D Черезстравохідний датчик (4D TEE). Vivid E9 тепер можна використовувати для візуального контролю проведення таких процедур як репарація мітрального клапана, транскатетерна імплантація аортального клапана (TAVI), закриття вушка лівого передсердя (LAA), закриття дефекту міжпередсердної перегородки (ДМПП) і відкритого овального вікна (ВОВ).

4D Auto LVQінструмент автоматичного кількісного аналізу, що дозволяє оцінювати функцію серця на підставі даних 4D обсягу. Засіб аналізу використовує тимчасові дані, що забезпечує більш відтворені результати, які в меншій мірі схильні артефактів і змінним ритмам серця при автоматичному розрахунку обсягу та фракції викиду.

4D Стрес ЕхоКГ ― це поєднання об'ємної реконструкції зі стрес ЕхоКГ , що дає значне поліпшення робочого процесу при проведенні стрес Ехо процедур. Цей інструмент є інноваційним першим кроком для впровадження 4D в звичайну повсякденну клінічну практику. Використовуючи 4D стрес , Vivid E9 розрізає об'ємне зображення на три проекції для аналізу короткій осі і три проекції для аналізу довгої осі , таким чином забезпечуючи більш простий перегляд зображень. З Vivid E9 можливо візуалізувати зріз всього шлуночка по короткій осі в умовах стресу і побачити те , що раніше не можливо було побачити засобами звичайного стрес Ехо , здатного відображати тільки один зріз при перегляді по короткій осі.

Багатозрізова візуалізація в режимі реального часу дозволяє одночасно переглядати і оцінювати 5, 7, 9 чи 12 зрізів

Advanced Q-scan Imaging в реальному масштабі часу дає змогу оцінки амплітуди зміщення міокарда, синхронності скорочення лівого шлуночка, кольорового кодування асинхронних ділянок лівого шлуночка, кількісна оцінка ступеня асинхронії лівого шлуночка, поєднання з триплановою візуалізацією, спеціалізований звіт за результатами оцінки синхронності скорочення лівого шлуночка, автоматична презентація результатів аналізу у вигляді «бичачого ока», кольорове кодування деформації і швидкості деформації міокарда, комбіноване використання зі стандартним і анатомічним М-режимом

Характеристики
Основные
Производитель  General Electric
Страна производительИзраиль
Информация для заказа
  • Цена: от 1 $
Отзывы о товаре