Корзина
8 отзывов
+380
44
593-43-25
+380
95
295-31-31
Медицинское оборудование и мебель. Комплексное оснащение медицинских учреждений
Корзина
УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии
УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии, фото 1
УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии, фото 2УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии, фото 3УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии, фото 4УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии, фото 5

УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии

от 1 $

  • В наличии
УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологии
УЗИ аппарат GE VOLUSON S8 для акушерства и гинекологииВ наличии
от 1 $
Купить
+38044593-43-25
  • +38095295-31-31
  • +38095287-45-98
+38044593-43-25
  • +38095295-31-31
  • +38095287-45-98
  • График работы
  • Адрес и контакты

УЗД апарат VOLUSON S8 для акушерства та гінекології

VLOGIQ S8 - ультразвуковий діагностичний апарат, що підвищує ефективність обстежень та забезпечує неперевершений рівень комфорту для пацієнта. Сканер даної моделі являє собою комплекс інструментів, які допомагають забезпечити стабільний рівень якості, зручності досліджень навіть в умовах медичних установ, які працюють в режимі високого завантаження. Адже ретельно продуманий дизайн і досконала конструкція системи економлять час і спрощують роботу оператора. Крім цього, система надає можливість приймати клінічні рішення з більшою достовірністю та надавати ефективну допомогу в щоденній клінічній практиці.

Інноваційні технології, запроваджені в даному апараті, дозволяють проводити дослідження молочних залоз, черевної порожнини, невеликих анатомічних частин, скелетно-м'язової, серцево-судинної систем.

Відрізняє LOGIQ S8 ергономічний дизайн, достатня мобільність, простота управління, відмінна якість зображення, що забезпечує високу вірогідність діагностики.
Coded Excitation(CE) ― кодоване випромінювання (збільшена глибина проникнення та роздільна здатність);
CrossXBeamCRI ― багатопроменева методика дослідження;
TruAccess ― принципово новий підхід до отримання УЗ зображень, заснований на обробці «сирих» даних. Використання цієї технології забезпечує отримання високоякісних зображень і надає унікальні можливості їх подальшої обробки;
SmartScan ― новітні програмні алгоритми для підвищення продуктивності і забезпечення високої якості обслуговування пацієнтів;
ComfortScan ― новий підхід до створення УЗ систем з високим рівнем ергономіки для забезпечення максимального комфорту пацієнта і користувача;
SRI ― органоспецифічний режим придушення артефактів;
Frequency and Focus Composite (FFC) ― динамічне багато частотне фокусування (ширша зона фокусу і значно збільшена глибина проникнення);

Технології VOLUSON для акушерства та гінекології*

Об'ємна контрастна візуалізація (VCI) забезпечує високий контрастний дозвіл статичного і в реальному часі тривимірного обсягу у всіх площинах, що збільшує чіткість зображень в дослідженнях на початку другого триместру.

SonoNT™ – простий у використанні напівавтоматичний інструмент вимірювання товщини комірного простору, що забезпечує точність і відтворюваність цього критичного показника.

SonoAVC™follicle – інструмент автоматичної оцінки кількості та обсягу гіпоехогенних структур, допомагає швидко оцінити стан фолікулів і підвищує якість досліджень.

SonoVCAD™labor – програма автоматичної реєстрації даних про пологи допомагає стежити за просуванням плода через родові шляхи в другому періоді пологів.

Функція SonoRender Start – оптимізація об'ємної візуалізації одним натиском кнопки.

Режим Beta View дозволяє отримувати зображення в площині, похилої до будь-якого з обраних напрямків, що скорочує маніпуляції з датчиком і робить дослідження більш комфортним для пацієнта.

Характеристики
Основные
Производитель  General Electric
Страна производительАвстрия
Информация для заказа
  • Цена: от 1 $
Отзывы о товаре